Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych

Okładka książki Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych Jarosław Niebrzydowski
Okładka książki Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych
Jarosław Niebrzydowski Wydawnictwo: Psychoskok zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Psychoskok
2013-01-01
2013-01-01
reumatyzm ebook poradnik dla chorych niebrzydowski ebook

Niewielka książeczka napisana przez praktykującego niegdyś w Zjednoczonym Królestwie lekarza reumatologa rzuca świeże światło na problem leczenia RZS. Dla zainteresowanych.

Dla osób, które zmagają się z tą chorobą lub znają kogoś, kto z nią walczy książka okaże się niezwykle pomocna.

Oceny tej książce wystawia chyba sam autor, bo większość oceniających ma na koncie ocenę tylko tej książki. Przypadek? Choruję RZS od niedawna i mogę jedynie powiedzieć, że książka to jedna wielka porażka.

Jakie szczęście, że natrafiłam na tę książeczkę niemal od razu po usłyszeniu diagnozy! Bardzo martwiłam się, że muszę przyjmować Methotrxate, a dzięki poradnikowi uspokoiłam się i wierzę, że lekarz zastosował prawidłowe leczenie. Ta książka daje odpowiedzi na wiele pytań i jednocześnie daje nadzieję na powodzenie terapii. W naszym kraju brak rzetelnych informacji ze strony medyków jest poważnym problemem pacjentów. Poradnik dr-a Niebrzydowskiego jest wspaniałą pozycją, którą każdy chory na RZS powinien posiadać!

Zaczęłam podejrzewać u siebie RZS ze względu na genetyczne uwarunkowania i pojawiające się objawy. Dobrze być doinformowanym zanim pójdzie się do lekarza. Sprawdzi się wiarygodność.

Super poradnik. Dla każdego chorego z zapaleniem stawów. Bierzemy przez lata źle leki bo wmawiają nam , że choroba jest nieuleczalna. Pan doktor przyjechał do Polski jesienią i miałam szczęście, że zaczął przyjmować w naszej przychodni. Efekt – większość chorych z zapaleniem reumatoidalnym stawów jest już w remisji. Kupiłam poradnik mimo iż wiem juz dużo i nie mam bólów, a choroba siedzi tak cicho jak nigdy dotąd. Nie muszę brać teraz leków przeciwbólowych ani sterydów. Wreszcie po latach złego leczenia jestem na ostatniej prostej i wiem że już wygrałam. Polecam poradnik każdemu choremu. Naprawdę warto go kupić i przeczytać. Życzę miłej lektury i powodzenia w leczeniu.

To przekracza wszystko co do tej pory wiedzialem o chorobie mimo iz choruje od 8 lat. Ten poradnik to RZS dla opornych... takze lekarzy.
Dzieki tej lekturze zmienilem leczenie i moja choroba jest juz w remisji. Ten poradnik powinien znac na pamiec kazdy lekarz co to niby leczy zapalenie stawów, a tak naprawde przepisuje cokolwiek aby sie pozbyc chorego. Nawet ci co z taka troska przejmuja sie losem pacjenta i ta ich troska zaslania brak wiedzy, powinni sie nauczyc jak sie leczy zapalenie stawów. Niby wszystko jest proste tylko... najlatwiej dac choremu sterydy i leki przeciwbólowe ile tylko zapragnie. Potem powiedziec mu, ze choroba jest nieuleczalna i moze chodzic po leki do rodzinnego. W tym poradniku dr Niebrzydowski wyjasnia, ze jezeli w trakcie przyjmowania leków nie ma poprawy po 3 miesiacach to juz jej nie bedzie i trzeba zmienic lek lub jego dawke. Czekanie na tych samych lekach przez lata na poprawe to zwykla glupota. Radze kazdemu choremu przeczytac ten poradnik i zmienic leczenie lub lekarza. Pozdrawiam wszystkich chorych.
Zapomnialem dodac; czytalem poradnik jako e-book ale teraz kupilem sobie juz wersje papierowa. Warto czytac ten poradnik po kilka razy. Kazde slowo jest napisane z sensem i dokladnie przemyslane. Super pozycja!

Wspaniały poradnik o leczeniu RZS -wyjaśnia dokładnie co i jak oraz czym powinno się leczyć w zapaleniu stawów.Poradnik powinien przeczytać każdy chory z RZS-em ale także dla każdego lekarza,który ma do czynienia z chorymi na zapalenie stawów.Po tej lekturze już mnie nie dziwią wyniki badań,z których wynika,że większość chorych na RZS w Polsce się nie leczy,ponieważ przy złym leczeniu przez lata i tak nie widzą efektów.Trzeba wiedzieć co i jak się leczy,a nie tylko NLPZ-y i tylko sterydy duże dawki ,które choroby nie leczą.Super rady i jasne wytłumaczenie zasad leczenia prostym językiem napisane przez doświadczonego lekarza reumatologa z 30 letnią praktyką.Jeśli macie kogoś chorego na reumatoidalne zapalenie stawów w rodzinie lub znajomych to kup ten poradnik i wydrukuj aby mógł go czytać po kilka razy. Pierwszy w Polsce taki PORADNIK warty polecenia.

Rewelacja- czegoś takiego mi brakowało...Żałuję tylko, że trafiłam na tę książeczkę dopiero teraz, gdy choroba w mojej rodzinie jest już jakiś czas...

Wspaniały poradnik. Najlepsza pozycja jaką czytałam. Wyjaśnia wszystko o leczeniu i jak można dodatkowo je wspomóc. Czyta się jak bestseller.Dzięki tej książce wielu chorych ma szansę na wyleczenie bo poziom leczenia zapalenia stawów w Polsce jest żenujący. Polecam każdemu choremu.

• Zdrowie
  • Książka
  • Przeczytane 2022
  • Zdrowie/Kuchnia

Dodaj cytat z książki Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych