Koniec zapaleń stawów

Okładka książki Koniec zapaleń stawów Jarosław Niebrzydowski
Okładka książki Koniec zapaleń stawów
Jarosław Niebrzydowski Wydawnictwo: Jarosław Niebrzydowski zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Jarosław Niebrzydowski
2021-06-10
2021-06-10
choroba choroba kości choroby w rodzinie książki edukacyjne leczenie osteoporoza RZS

Książka niezwykle konkretna.
Zawiera gotowe rozwiązanie na pozbycie się uciążliwego dla wielu ludzi schorzenia. Autor podaje czytelnikowi na tacy gotowy, szczegółowy program leczenia, będący swoistą próbą pokonania przyczyn wszystkich rodzajów zapaleń stawów. Odpowiada też na pytanie, dlaczego ta nowa metoda nie jest powszechnie stosowana przez lekarzy reumatologów (powszechnie stosowane jest jedynie przewlekłe leczenie objawowe).
Pytanie, w jakim stopniu skuteczne jest opisane przez doktora "panaceum", jak sam wskazuje — metodę na wyleczenie. Autor podaje w treści 80-85% (w niektórych przypadkach nawet 90%) szansę na wyzdrowienie.
Mam jedynie nadzieję, że pomysł na tę książkę został zrealizowany z chęci niesienia pomocy bezradnym pacjentom (ewentualnie z chęci upowszechnienia wypracowanej przez doktora, podczas wieloletniej praktyki zawodowej, skutecznej metody leczenia),a nie tylko i wyłącznie w celach marketingowych (poszerzenie grona pacjentów, reklama bloga, zyski wydawnicze...).

Książka niezwykle konkretna.

Krótka ale bardzo treściwa publikacja na temat nietypowej metody leczenia zapaleń stawów ale również innych chorób. Napisana przez lekarza reumatologa. Warto się zapoznać, na końcu książki podany jest szczegółowy program leczenia.

Dodaj cytat z książki Koniec zapaleń stawów