Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów II

Jarosław Niebrzydowski Wydawnictwo: Psychoskok poradniki

Poradnik, który w bardzo prosty sposób tłumaczy jak prawidłowo leczyć popularne dziś bardzo schorzenie reumatoidalnego zapalenia stawów. Okazuje się bowiem, że powszechnie stosowane niesterydowe leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, a nawet sterydy jedynie ukrywają dolegliwości tej choroby. Dr Jarosław Niebrzydowski, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia...

Poradnik ten w przeciwieństwie do wszelkich innych publikacji dostępnych w Polsce opisuje aktualnie stosowane metody leczenia oparte na najnowszych wynikach badań naukowych. Autor przekazuje najbardziej aktualną wiedzę odnośnie leczenia RZS. Powodzenia w lekturze i walce z chorobą.

• ! DBP
  • Health