Język angielski dla zaawansowanych

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Uczymy się języków obcych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-214-0292-5
Karolkaaa

Podręcznik ten oparty jest na materiale leksykalnym i gramatycznym prezentowanym w 'Języku angielskim dla początkujących'. Zawiera teksty zróżnicowane pod względem trudności, umożliwiające powtórzenie i utrwalenie podstawowego słownictwa i poznanych już struktur gramatycznych, a także wprowadzające frazeologię i idiomatykę współczesnego języka angielskiego. Objaśnienia językowe, komentarze gramatyczne, różnorodne ćwiczenia z kluczem, tłumaczenia i słowniczki opracowane są równie wyczerpująco i przystępnie jak w podręczniku dla początkujących.

Książka adresowana jest głównie do osób uczących się języka angielskiego indywidualnie, choć może być używana także w nauczaniu grupowym.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://wiedza.pl/index.php?products=product&prod_id=53

MagdaZ | 2013-04-15
Przeczytana: 2009 rok

rewelacyjna książka do samodzielnej nauki angielskiego. książka jednak nie jest dla zaawansowanych, w mojej opinii zawiera słownictwo pomiędzy A2 a B1.

Beata | 2015-06-29
agata | 2018-04-23