Język angielski dla początkujących

Booka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

annaiwona | 2019-02-08
Na półkach: Angielski, Przeczytane, Posiadam

Mam nowszą wersję tej książki ( Wydanie XXXII, 2004 r.) w niebieskiej okładce. Uczyłam się z niej sama i dobrze szła mi ta nauka.:) Książka napisana przystępnym językiem, na początku krótsze teksty, potem coraz dłuższe. Wszystko dobrze opisane - gramatyka, wymowa. Na końcu jest klucz a w nim tłumaczenia czytanek i rozwiązania ćwiczeń. Na samym końcu jest słowniczek angielsko - polski. Jest też trochę rysunków czarno - białych.

kropka75 | 2016-07-18

Świetna książka. Bardzo dobry samouczek. Polecam nowszą wersję, z płytą. Podstawy, gramatyka, przydatne słówka, zwroty, objaśnienia. Pierwsza książka z angielskiego, którą podczas samodzielnej nauki nie rzuciłam o ścianę. ;)
Dużo ćwiczeń, zdań do samodzielnego tłumaczenia.
A płyta zgrana w mp3 i na miasto.

Dla bardziej zaawansowanych jest druga część.
Świetna rzecz.

Beata | 2015-06-29

W czasach kiedy nikt nie słyszał o korepetycjach z angielskiego, ja jako nastoletnie dziecię, tak bardzo chciałam wiedzieć o czym śpiewają ci różni zagraniczni wykonawcy, że sama nauczyłam się podstaw angielskiego właśnie dzięki tej książce. Największą nagrodą było dla mnie pytanie zadane przez nowego profesora od angielskiego w liceum: "Czy chodzisz gdzieś na korepetycje? Masz bardzo dobrą wymowę!"
Czy trzeba dodawać więcej?

MagdaZ | 2013-04-15
Przeczytana: 2008 rok

super książka do nauki angielskiego dla osób, które uczą sie samodzielnie i nie miały wczesniej kontaktu z angielskim. wszystko świetnie wyjaśnione, ćwiczenia pomagają w utrwaleniu gramatyki oraz słówek. jak dla mnie jedna z najlepszych ksiazek do samodzielnej nauki.