Oddycham więc jestem. świadome oddychanie w codziennym życiu - Joy Manne

Wydawnictwo: New Dawn
poradniki

Joy Manne Oddycham więc jestem poznaj oddech, a poznasz siebie świadome oddychanie w codziennym życiu New Dawn Warszawa 2008 okładka miękka 87 stron z okładki: Od zarania dziejów używano oddechu do rozwoju osobistego i duchowego. Wszelkie duchowe dyscypliny zawierały elementy Pracy z Oddechem, bez względu na to czy było to wyrażone bezpośrednio czy nie. Możemy robić z oddechem takie rzeczy, które przyniosą nam wielkie korzyści w każdej dziedzinie naszego życia. Możemy użyć oddechu do ugruntowania się, komunikowania, do panowania nad emocjami, redukowania bólu czy stresu, oczyszczania naszego pola energetycznego, do zestrojenia się z przewodnictwem i wejścia w nieograniczone zmienione stany świadomości. Możemy także używać go do zdobycia głębokiej wiedzy o sobie zestrojenia się i rozumienia innych, do przekazywania i odbierania energii i wiele, wiele więcej! Ta książka oferuje wiele różnorodnych ćwiczeń do wypróbowania,samodzielnego lub z pomocą przyjaciela, które wprowadzą Cię na drogę mistrzostwa oddechu. zanim dojdziesz do ostatniego rozdziału będziesz się zastanawiał jak w ogóle dotąd radziłeś sobie bez tej podstawowej wiedzy.

Marcin | 2016-11-24
AsiaBed | 2016-09-13