Zgłosuj na książki roku 2017

Pojawianie się i ustawanie. Psychologia buddyjska w codziennym życiu w oparciu o kanon Pali

Tłumaczenie: Monika Kowalska
Wydawnictwo: New Dawn
La psychologie Bouddhiste au quotidien
religia
krz

Kocham te teksty. Inspirują moją praktykę medytacyjną, pracę zawodową, związki oraz, tak naprawdę każdy aspekt mojego życia. Moje rozumienie tych tekstów jest nie tylko, czy głównie, intelektualne. Głęboko wpływa na nie moja praktyka. Ćwiczenia zawarte w tej książce stosuję w codziennym życiu, co wzmacnia i poszerza moje umiejętności życiowe. Kiedy życic staje się wymagające czy denerwujące - co przydarza się każdemu - przynoszą mi uspokojenie i mądrość. Gdy życie toczy się spokojnie i harmonijnie, sprawiają, że odczucia te są głębsze i silniejsze. Jestem szczęśliwa dzieląc się z tobą inspiracją, którą otrzymałam.
Joy Manne

źródło opisu: http://www.tadzimir.pl/product_info.php?products_id=3089