Wystąpienia publiczne. Trening dla menedżerów, polityków i ekspertów PR

Tłumaczenie: Michał Lipa
Wydawnictwo: MT Biznes
You've got to be believed to be heard : the complete book of speaking - in business and in life!
poradniki

Czy jesteś wiarygodnya Czy odczuwasz dyskomfort a a nawet strach a kiedy masz wystąpić przed grupą ludzia Czy masz problemy ze sprawnym przekazywaniem komunikatówa Czy ludzie słuchają, kiedy do nich mówisz, czy raczej nie są w stanie skupić się na twoich słowacha Efektywna komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę w biznesie i w życiu codziennym. Najlepsi komunikatorzy docierają nie tylko do naszych umysłów, ale także do naszych serc. zdobywają nasze zaufanie. Realizując program Berta Deckera, opisany w niniejszej książce, możesz się nauczyć wywierać wrażenie na słuchaczach i wpływać na nich. W przejrzanym i zaktualizowanym wydaniu książki, Bert Decker przekłada swoje ogromne doświadczenie na nowatorskie podejście do wystąpień publicznych, podając przykłady ćwiczeń, które każdy może wykonywać we własnym zakresie. Autor uzupełnił także znane z pierwszego wydania metody behawioralne, opisując potężne narzędzie do porządkowania treści wystąpień. z tego podręcznika możesz się nauczyć szybkiego tworzenia konkretnych, zorientowanych na słuchacza komunikatów. Poświęć kilka wieczorów na lekturę tej książki, a dowiesz się, jak zdobywać zaufanie ludzi, będące podstawą skutecznej komunikacji w każdych okolicznościach.

źródło opisu: Wydawnictwo MT Biznes, 2009

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b457-Wystapienia-publiczne.htm

mr_matthew | 2013-12-16

Pomimo tego, że uważam, iż nie ma skuteczniejszej metody do nauczenia się przemawiania publicznego aniżeli faktyczne występowanie i przemawianie, o tyle w mojej ocenie ta książka zawiera mnóstwo wskazówek które pomogą jak najlepiej przygotować się do wystąpienia na żywo. Mnóstwo przykładów sprawia, że lektura jest przyjemna a przede wszystkim jesteśmy w stanie sobie wyobrazić o co dokładnie chodziło autorowi. Gorąco polecam i sam wykorzystałem podczas warsztatu w ramach Toamstamsters Leadership Institute.

Magdalena Bienia | 2012-06-12
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: maj 2012

Wystąpienia publiczne to każdy "występ" przed drugim człowiekiem. Książka traktuje o zasadach w komunikacji nie tylko z dużymi grupami, ale również w kontaktach 1:1. Świetny podręcznik dla początkujących.

Michal | 2016-03-19
Przeczytana: 19 marca 2016