Zgłosuj na książki roku 2017

communication
poradniki
angielski
Karolina

How you look. How you act. How you present yourself. That's how you connect with the people at work who count on you for guidance. The truth is: the art of building relationships and communicating effectively isn't taught in the classroom. But it's all right here. Learn how to use words, gestures and even humor to communicate better as a leader.

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

Karolina | 2013-06-08
Na półkach: Przeczytane, Poradniki
Przeczytana: 08 czerwca 2013

Tym razem książka o komunikacji. Jak wszystkie z cyklu "Crisp 50-minutes series" jest krótka, okraszona praktycznymi radami na wprowadzenie dobrych nawyków oraz podsumowaniami w postaci testów lub pytań otwartych do czytelnika.

Tematem jest komunikacja, ale w zakresie prezentowania się i przekazywania informacji. Można więc przeczytać o kontakcie wzrokowym, znaczeniu naszych gestów, wyglądu, ale także nawyków komunikacyjnych jak np. stosowaniu żartów albo metafor w swoich opowieściach. Nie ma w niej niczego bardzo odkrywczego, bo odkrycia pozostawione są dla czytelnika, który powinien się sam głęboko zastanowić nad swoimi nawykami. Za to jest sporo praktycznych rad jak uświadomić sobie złe nawyki i jak je wyplenić.

m1985arek | 2014-11-26