Ciasta i desery

Wydawnictwo: Świat Książki
ciasta, torty, desery

Przepisy na ciasta i desery z róznych kuchni świata, proste i wyrafinowane. Sekrety pieczenia ciast, rady i wskazówki. Tort Dobosa, tort Sachera, tort schwarzwaldzki, tort Malakoff, babka Savarin,torcik tiramisu, sernik wiedeński czy keks walijski to nazwy tylko niektórych ciast, które stały się cukierniczą klasyka . Ale książka zawiera też przepisy egzotyczne, np. na greckie ciasto grysikowe, tort jogurtowy z mango czy tunezyjską samsę .

AuroraBorealis | 2011-01-21
Nezumiko | 2015-04-02