Batman / Lobo

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/top_komiks/13

Beremis | 2015-04-23
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 22 kwietnia 2015

Ostro, brutalnie i na opak.
Dla fanów Batmana - nie.
Dla fanów Ważniaka - TAK!
Wyniki testów DNA - przez parę minut nie mogłem dojść do siebie. Nie tylko Lobo robi rozpierduchę, scenarzysta też dał czadu.

Wkp | 2013-04-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ XXIV

W Gotham trwa wojna gangów. Scareface przjmuje kontrolę i wynajmuje Lobo by zabił jego przciwnika Jockera.
Joker ma dość Batmana. Dość kolejnego niszczenia jego planów przez Nietoperza i kolejnych odwiedzin Arkham. Wynajmuje więc Lobo by go upokorzył, a ten wdziewa więc kostium Nietoperza i rozpoczyna rzeź...

Gotham nigdy nie będzie już takie samo!

Lobo nigdy nie był komiksem wysokich lotów, ale jedno oddać mu trzeba - potrafi rozśmieszyć i zaskoczyć pomysłowością kolejnych kaźni. Tak jest i tym razem, ale dochodzi do tego coś jeszcze - całkowite wywrócenie universum Batmana do góry nogami. Co takiego się zmienia? Wystarczy wspomnieć, że Gordon jest tu lokajem Bruce'a, Alfred komisarzem policji a Supermenenm jest sam Jimmy Olsen!

Trup ściele się gęsto i to bardzo. Ginie wiele głównych postaci, Lobo nie ma oporów przed posyłaniem na tamten świat osób absolutnie niewinnych a i kontrowersji też nie braknie.

Jest to wprawdzie tylko dość tylko rozrywka...