Mega Marvel #02: Ghost Rider - Odrodzenie

Ghost Rider #1-3, 5-6
marvel, ghost rider, punisher
komiksy
death maniac

Kolejne 132 strony pełne akcji i superherosów Marvela. Kim jest tajemniczy GHOST RIDER?
Poznaj historię powstania i nowe wcielenie! "Odrodzenie" to opowieść stworzona przez specjalistę od spraw mistycznych... Marka "Texa" Texeirę we własnej osobie!

źródło opisu: TM-Semic, 1994

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Wkp | 2013-12-30
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 28 grudnia 2013

Dan i Brab to rodzeństwo. Pewnej nocy wybierają się na cmentarz Cypress Hills, na grób celebryty, i trafiają w sam środek pojedynku pomiędzy ludźmi Kingpina, a wojownikami Deathwatcha, którzy chcą przejąć walizkę tych drugich. Walizka wpada w ręce okolicznych dzieciaków, Barb zostaje postrzelona, a Dan znajduje motor, który przemienia go w Ghost Ridera. Od teraz szukał będzie zemsty…

Przeciętny komiks. Tyle mogę o nim powiedzieć. Nieźle narysowany, nie szczególnie dobrze napisany… Czyta się go lekko, szybko i… i tak samo szybko się o nim zapomina. Anie to najgorsza pozycja, ani najlepsza, ale jeśli chcecie wydać na coś pieniądze, wybierzcie raczej inny tytuł, wart więcej niż moje 5,5 gwiazdki.