Lobo: P...P...P...Pingwin

Lobo #48 P...P...P...Pingwin
lobo, top komiks, komiks
komiksy
ahenathon

Wydanie zawiera komiksy: Lobo #48 "P...P...P...Pingwin", Lobo Uwięziony, Lobo Na Krześle

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/top_komiks/9

electric_cat | 2013-05-04
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 04 maja 2013

Już na samym wstępie wypadałoby zaznaczyć, że "Lobo" to nie komiks dla dzieci. Wiem, widać to po okładce, ale już wiele było przypadków, w którym "pani mamusia" kupowała kwilącemu sześciolatkowi losowo wzięty z półki komiks, a potem podnosiła wrzask pełen przeświętego oburzenia, że źli i zboczeni psychopaci tworzą te komiksy, że tylko czyhają, by skrzywić malutkie, niewinne dziecko o loczkach blond i niebieskich oczkach aniołka. Była zadyma z pięciolatkami "czytającymi" [jak edukacja do przodu skoczyła, że teraz wszystkie maluchy w tak wczesnym wieku czytają! Ludzie, szykuje nam się genialne pokolenie!] "Dragon Balla" od JPFu i oglądającymi pośladki jednej z bohaterek, może być kolejna tania sensacja o latające kawałki przesłodkich pingwinków z batoników, które nasze Kindern tak wielbią.
Dlatego też kochane mamy i "panie mamusie" czujcie się ostrzeżone i zaczekajcie spokojnie, aż Wasza pociecha mając lat naście sama sobie "Lobo" kupi, studentka kierunku pedagogicznego tako...

Wkp | 2013-05-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ XII

Kolejny Lobo to zbiór trzech komiksów o naszym ulubionym mordercy. W pierwszym opowiedzianym z perspektywy Pingwinów, poznajemy skąd wzięła sie pasja Lobo do tych zwierząt i nienawiśc zarazem. W drugim Lobo zaśnie na krześle i zostanie poddany fryzjerskim rewolucjom, a w trzecim trafi do więzienia na 20 000 lat...

Zbiór komisków o Lobo i zbiór, od razu trzeba to powiedzieć, niezbyt udany. Wszytskie komiksy prezentują wprawdzie jednakowy poziom, nie mniej jednak nie jest to poziom wysoki. Szkoda, ale taka jest smutna prawda. Nie znajdziecie tu nic ponad krwawą i mało zabawną rozrywkę, a nie w tym tkwiła kiedyś siła Lobo.

Tak więc: fani spróbujcie, może jednak się spodoba, choć trochę. Reszta z daleka.

Koneser_Klasyki | 2014-12-05
drozynskixyz | 2017-04-06