Scheda po Jacksonie

Wydawnictwo: Harlequin
Beckett's Birthright
farma, kłótnie, uczucia, rodzina
Avadoro

Karolina Północna, 1899 rok. Burke Jackson miał swoje zasady i nie zamierzał od nich odstępować nawet dla własnej córki. Jedna z tych zasad głosiła, że kobieta nie może zarządzać farmą z oczywistego powodu - to męskie zajęcie. Lila Jackson, która wróciła do rodzinnego domu po zakończeniu wszechstronnej edukacji, miała na ten temat odmienne zdanie i toczyła z ojcem wojnę o władzę. Eliasz...

Karolina Północna, 1899 rok.

Burke Jackson miał swoje zasady i nie zamierzał od nich odstępować nawet dla własnej córki. Jedna z tych zasad głosiła, że kobieta nie może zarządzać farmą z oczywistego powodu - to męskie zajęcie. Lila Jackson, która wróciła do rodzinnego domu po zakończeniu wszechstronnej edukacji, miała na ten temat odmienne zdanie i toczyła z ojcem wojnę o władzę. Eliasz Chandler, zarządca, usiłował pogodzić tych dwoje. Dostał się na pierwszą linię ognia, ale nie tylko na tym nie stracił, a przeciwnie, zyskał.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie