Panna młoda z ogłoszenia

Bronwyn Williams Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The mail-order brides
literatura obyczajowa, romans
Zofia Zaleska
Harlequin Romans Historyczny
wyspa rodzina majątek narzeczony posag ogłoszenie uczucia

Bardzo fajna ,aczkolwiek końcówka w porównaniu do całości jakby napisana w w pośpiechu .

Zawsze coś innego, bo na wyspie, bo koniec XIX wieku, ale za dużo splotów przypadków pojawienia się znanych osób na wyspie.

W mojej ocenie taki nie do końca romans historyczny. Więcej tutaj jednak powieści obyczajowej aniżeli romantycznej historii. Mimo to bardzo mi się podobał.

1938

• Historyczna
  • 000 - Oddane w dobre ręce
  • 2012
  • Romans

Dodaj cytat z książki Panna młoda z ogłoszenia