Zuchwała narzeczona

Tłumaczenie: Magdalena Sikorska
Cykl: Czarna Kobra (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
The Brazen Bride
Avadoro

Major Logan Monteith cudem unika śmierci, gdy jego statek rozbija się u wybrzeży wyspy Guernsey. Rannego, nieprzytomnego rozbitaka znajduje Linnet Trevission, dama z urodzenia, której styl życia już na pierwszy rzut oka wydaje się niekonwencjonalny - a to jedynie część skrywanych przez Linnet tajemnic. Po przebudzeniu Logan pamięta tylko swoje imię, dręczy go jednak poczucie, że ciąży na nim ważne zadanie, a gdzieś w pobliżu czyha niebezpieczeństwo. Linnet pomaga mu odzyskać pamięć, a zarazem ma własne plany, jak wykorzystać jego obecność.

źródło opisu: www.wydawnictwobis.com.pl/

Elizabeth | 2019-05-23
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 2019 rok

To nie jest romantyczna historia, tylko erotyk.

3 tom cyklu w którym znajdziemy i przygodę i romans. Pełne niebezpieczeństw przeprawy zbliżają bohaterów.

Angela | 2019-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2019

Ciekawa książka głównie za sprawą niekonwencjonalnego przedstawienia pewnej damy...

Ania | 2018-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2018

Super polecam!!

Aga | 2017-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2017

Czytałam już parę książek tej autorki i wszystkie mi się podobały. Ta niestety jest dosyć słaba oraz nudna. Romans trochę naciągany, a pewne sceny dziwne. Akcja rozwija się dosyć powoli, brak większych zwrotów akcji, a romans jest mało płomienny. Jedyne co ratuje książkę od całkowitego dna to dialogi oraz główna bohaterka, która skrywa pewne tajemnice ale tylko do czasu. Powiem szczerze, że nie polecam, bo nudna.

MysiaG | 2017-10-11
Przeczytana: 10 października 2017

Kolejny romans historyczny z cyklu Czarna Kobra i historia podróży kolejnego z czterech oficerów, który ma wypełnić tajną misję i przewieźć z Indii do Anglii list, ujawniający bezwzględnego przestępcę. Po drodze wojskowy o mały włos unika śmierci podczas sztormu i wyrzucony na brzeg wyspy wpada w opiekuńcze ramiona dość niezwykłej kobiety.
Ta część nie ciągnęła mi się tak jak poprzednia. Opowieść wydała mi się ciekawsza od przedstawionej w tomie 2. Jednak autorka nie uniknęła pewnych schematów, które można znaleźć w innych jej książkach, a zwłaszcza w cyklu Czarna Kobra, którego części pomyślane są wg stałej reguły.

kotekv88 | 2014-10-16

Jakos nie bardzo przypadla mi ta ksiazka do gustu. Nic sie tam nie dzieje oprocz uprawiania seksu. tylko bzykanie i bzykanie.

książek: 1916
Grażyna | 2014-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Chyba przeczytałam za dużo książek tej pisarki,bo jej powieści zaczynają mnie nużyć.Czy to będzie Klub Niezdobytych,Czarna Kobra lub losy kolejnego przedstawiciela rodziny Cynsterów - schemat jest ten sam:
On przystojny,seksowny,tajemniczy(albo szpieg,albo tropiciel zdrajców)
Ona piękna,wyemancypowana,spragniona gorących uczuć(głównie seksualnych).
Szkoda już mojego czasu na takie bajeczki.

Magdalena Bruszewska | 2012-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2012