Zuchwała narzeczona

Tłumaczenie: Magdalena Sikorska
Cykl: Czarna Kobra (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
The Brazen Bride
Avadoro

Major Logan Monteith cudem unika śmierci, gdy jego statek rozbija się u wybrzeży wyspy Guernsey. Rannego, nieprzytomnego rozbitaka znajduje Linnet Trevission, dama z urodzenia, której styl życia już na pierwszy rzut oka wydaje się niekonwencjonalny - a to jedynie część skrywanych przez Linnet tajemnic. Po przebudzeniu Logan pamięta tylko swoje imię, dręczy go jednak poczucie, że ciąży na nim ważne zadanie, a gdzieś w pobliżu czyha niebezpieczeństwo. Linnet pomaga mu odzyskać pamięć, a zarazem ma własne plany, jak wykorzystać jego obecność.

źródło opisu: www.wydawnictwobis.com.pl/

MysiaG | 2017-10-11
Przeczytana: 10 października 2017

Kolejny romans historyczny z cyklu Czarna Kobra i historia podróży kolejnego z czterech oficerów, który ma wypełnić tajną misję i przewieźć z Indii do Anglii list, ujawniający bezwzględnego przestępcę. Po drodze wojskowy o mały włos unika śmierci podczas sztormu i wyrzucony na brzeg wyspy wpada w opiekuńcze ramiona dość niezwykłej kobiety.
Ta część nie ciągnęła mi się tak jak poprzednia. Opowieść wydała mi się ciekawsza od przedstawionej w tomie 2. Jednak autorka nie uniknęła pewnych schematów, które można znaleźć w innych jej książkach, a zwłaszcza w cyklu Czarna Kobra, którego części pomyślane są wg stałej reguły.

Grażyna | 2014-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Chyba przeczytałam za dużo książek tej pisarki,bo jej powieści zaczynają mnie nużyć.Czy to będzie Klub Niezdobytych,Czarna Kobra lub losy kolejnego przedstawiciela rodziny Cynsterów - schemat jest ten sam:
On przystojny,seksowny,tajemniczy(albo szpieg,albo tropiciel zdrajców)
Ona piękna,wyemancypowana,spragniona gorących uczuć(głównie seksualnych).
Szkoda już mojego czasu na takie bajeczki.

kotekv88 | 2014-10-16

Jakos nie bardzo przypadla mi ta ksiazka do gustu. Nic sie tam nie dzieje oprocz uprawiania seksu. tylko bzykanie i bzykanie.

Magdalena Bruszewska | 2012-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2012