Na zawsze twoja

Truly yours
978-83-241-3519-6
romans historyczny
Wanda

Parapsychologiczna moc i kryminalna zagadka w pełnej uroku i humoru powieść amerykańskiej wielkiej damy romansu historycznego Amanda Carville znalazła się w prawdziwie rozpaczliwej sytuacji. Została oskarżona o morderstwo. Wszyscy są przekonani o jej winie. Zamknięta w ponurej celi jest pewna, że nie ma już dla niej żadnej nadziei. Lecz nagle zjawia się ktoś, kto wierzy w jej niewinność....

Amanda Carville znalazła się w prawdziwie rozpaczliwej sytuacji. Została oskarżona o morderstwo. Wszyscy są przekonani o jej winie. Zamknięta w ponurej celi jest pewna, że nie ma już dla niej żadnej nadziei. Lecz nagle zjawia się ktoś, kto wierzy w jej niewinność. Tajemniczy hrabia zamierza odnaleźć prawdziwego zbrodniarza i uwolnić Amandę. Ale ma w tym swój sekretny cel...

Muminka | 2014-02-20
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 lutego 2014

Przyjemny romans na zimowe wieczory. Pannie Carville stawia się zarzut morderstwa, a wspólna matka chrzestna prosi lorda Roxforda by wykupił ją z więzienia i postarał się oczyścić ją z absurdalnych zarzutów. Przy okazji musi nawiązać się nić porozumienia i wzajemne przyciąganie zwiastuje nieliche kłopoty nie chcącemu się wiązać z żadną kobietą arystokracie. Sympatyczny romans historyczny z epoki regencji.

monidecor | 2011-05-05
Przeczytana: 2011 rok

Po miłej lekturze romansu historycznego o tytule "Ryzykantka" postanowiłam w ciemno kupić kilka książek z serii romans historyczny wyd. Amber.Pierwsza z brzegu wpadła mi w ręce "Na zawsze twoja" Barbary Metzger.

Pewna młoda dama imieniem Amanda zostaje oskarżona o morderstwo swojego ojczyma. Ale czy słusznie? Wszystko jednak wskazuje na to że mogła mieć ku temu powody, gdyż szczerze nienawidziła sir Fredericka.
Amanda zostaje wtrącona do więzienia, lecz na ratunek oto zjawia się młody hrabia o pewnych nadprzyrodzonych zdolnościach...

Ta książka to bardziej kiepski kryminał doprawiony malutką szczyptą romansu a nie odwrotnie. W mojej ocenie bardzo słaba lektura.

sPinacz | 2012-07-17
Przeczytana: czerwiec 2012

Typowy romans, żeby nie napisać romansidło. Owszem, dobrze odmóżdża przy wykańczającej nauce, ale literatura wysokich lotów to to nie jest.

Magdalena-cherry | 2015-03-13
Przeczytana: 12 marca 2015

Nie przepadam za romansami chyba, że są z nutką fantasy ;) Gdyby autorka tutaj bardziej ten dar umocniła mogłaby być to świetna książka ;D

boogie_m | 2016-10-03
Na półkach: 2016, Przeczytane