Urodzona pod szczęśliwą gwiazdą

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
An Uncoventional Heiress
Avadoro

Australia, Nowa Południowa Walia, początek XIX wieku. Dla rodzeństwa Langleyów, wywodzących się z angielskiej arystokracji, wyprawa do Nowej Południowej Walii była kolejnym kaprysem. John zamierzał utrwalić na płótnie australijskie krajobrazy, a Sarah chciała zapomnieć o zawodzie miłosnym, jaki ostatnio przeżyła, i o byłym narzeczonym, który ją oszukał. Najgorsze miała już za sobą....

Australia, Nowa Południowa Walia, początek XIX wieku.

Dla rodzeństwa Langleyów, wywodzących się z angielskiej arystokracji, wyprawa do Nowej Południowej Walii była kolejnym kaprysem. John zamierzał utrwalić na płótnie australijskie krajobrazy, a Sarah chciała zapomnieć o zawodzie miłosnym, jaki ostatnio przeżyła, i o byłym narzeczonym, który ją oszukał. Najgorsze miała już za sobą. Rozgoryczenie i rozżalenie zastąpiła buntownicza przekora. I to właśnie ona kazała jej zainteresować się doktorem Alanem Kerrem, który przybył do kolonii jako skazaniec. Co takiego kryła przeszłość tego inteligentnego, życzliwego ludziom młodego mężczyzny?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005