Kod Leoparda. Osiem opowiadań o tym, co w wakacje 2006 roku przydarzyło się Jackowi na Rynku w Krakowie

Wydawnictwo: Towarzystwo Słowaków w Polsce
historyczna
Karol

Starożytna legenda, tajemniczy testament, siły nadprzyrodzone i dziwne morderstwa to główne wątki "Kodu Leoparda". Jacek wiódł zwyczajne życie licealisty, do dnia, kiedy przez ciekawość zostaje wciągnięty w tajemnicę 8 Znaków testamentu ENNOI i LEOPARDA. Od tej pory postanawia dokończyć misję rozpoczętą przez kochanków wiele wieków wcześniej. Czy Jacek dołączy do grona wybrańców i dokończy...

Czy Jacek dołączy do grona wybrańców i dokończy misję? Czy dostarczy połowę starożytnego testamentu we właściwe ręce? Czy znajdzie 8 Znak? I przywróci organizacji założonej przez ENNOIĘ i LEOPARDA pierwotne reguły? Na pewno będzie chciał się z tym zmierzyć.

źródło opisu: Wydawnictwo i Drukarnia Towarzystwo Słowaków w Polsce, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie