Nowa radość seksu

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Wolny od uprzedzeń i zahamowań, napisany lekko i z wyobraźnią przewodnik po sprawach seksu i sztuki miłosnej. Wyróżnia go szeroki zakres problematyki omawianej z dbałością o praktyczne szczegóły. Dzięki znakomitemu połączeniu tekstu i ilustracji książka stała się bestsellerem na całym świecie sprzedano ponad osiem milionów egzemplarzy. Jej najnowsze wydanie zostało zaktualizowane i poszerzone wzbogacone pełnokolorowymi ilustracjami i fotografiami przygotowane specjalnie tak, by zaspokoić oczekiwania współczesnego czytelnika. Autorzy omawiają wszystkie zagadnienia związane z seksem w zaskakująco świeży, lekki sposób, jednocześnie demonstrując głęboką znajomość tej dziedziny ludzkiego życia. W książce można znaleźć rozważania o erotyce i zdrowiu, a także wyważone omówienie zarówno kwestii odpowiedzialności oraz zagrożenia związanego z AIDS, jak i znaczenia szczęśliwego życia seksualnego. Nowa radość seksu jest dla wszystkich, którzy chcą, by ich życie erotyczne było bogatsze i bardziej podniecające

Andrzej | 2016-10-03
ABujak | 2016-03-23