Radość seksu

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Wolny od uprzedzeń i zahamowań, napisany lekko i z wyobraźnią przewodnik po sprawach seksu i sztuki miłości. Wyróżnia ją szeroki zakres problematyki omawianej z dbałością o praktyczne szczegóły. Autor omawia wszystkie zagadnienia związane z seksem w lekki sposób, jednocześnie demonstrując głęboka znajomość tej dziedziny ludzkiego życia. Można tu znaleźć rozważania o erotyce i zdrowiu, a także omówienie kwestii odpowiedzialności oraz zagrożenia związanego z AIDS.

wildfemale | 2015-05-10
Przeczytana: 06 maja 2015

Dość dobra książka, ładnie ilustrowana, ale nie rozumiem, czemu stanowi aż taki fenomen.
Autor charakteryzuje się otwartością w sprawach seksu, ale nie da się uniknąć wrażenia, że w pewnych miejscach promuje on raczej własne poglądy dotyczące praktyk seksualnych, a nie dane oparte na badaniach naukowych.

Andrzej | 2016-10-03
Sygryda | 2016-01-30