Dyskusje o książce Dama w purpurze

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej.  Szukam książki z gatunku romans, której tytułu nie pamiętam, ale pamiętam kilka szczegółów z jej początku. Dosyć słabo pamiętam scenę w klubie - mężczyzna patrzy na kobietę (chyba z jakiegoś balkonu) i jest nią zafascynowany, jednak nagle spostrzega, że jego towarzysz/kolega/pracownik? zaczyna ją podrywać, co skutkuje tym, że kobieta uderza go w twarz. Później kobieta...
1 godz. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19311
Wymienię/sprzedam (wrzesień 2016)
Ponda 1000 książek na sprzedaż chwilowo dostępne w listach typu Autor - tytuł. Wklejenie linków w przeglądarkę odeśle do wybranych list. Na życzenie przesyłam zdjęcia / opisy / ceny. Autorzy nazwiskami na A/Ą: http://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-ahttp://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-a[/url[/url]] Autorzy nazwiskami na B:...
7 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
8 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
Pokazuje 6 z 9