Koszmarny Karolek. Gagi Gangu Purpurowej Ręki

Darmowe dodatki Edytuj książkę
Horrid Henry's Purple Hand Gang Joke Book
9788324020164
Ag2S

Jak się nazywa szpieg, któremu nic się nie udaje? James Błąd. Co trzeba zrobić, jak w kurniku jest za dużo kur? Odkurzyć. Trzy misie wróciły do domu. Tata Miś pyta: - Kto jadł moją owsiankę? Mama Miś pyta: - Kto jadł moją owsiankę? A Mały Miś mówi: - Co tam owsianka, kto ukradł telewizor? Zupełnie nowy zbiór kawałów Koszmarnego Karolka. Tym razem mocna porcja rodem prosto z Gangu...

Jak się nazywa szpieg, któremu nic się nie udaje?
James Błąd.

Co trzeba zrobić, jak w kurniku jest za dużo kur?
Odkurzyć.

Trzy misie wróciły do domu. Tata Miś pyta:
- Kto jadł moją owsiankę?
Mama Miś pyta:
- Kto jadł moją owsiankę?
A Mały Miś mówi:
- Co tam owsianka, kto ukradł telewizor?

Zupełnie nowy zbiór kawałów Koszmarnego Karolka. Tym razem mocna porcja rodem prosto z Gangu Purpurowej Ręki czyli tajnej organizacji piratów Karolka. Rodzice i dziadkowie, strzeżcie się! Koszmarny Karolek poraża śmiechem!

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2012

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Evik | 2015-12-29
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 29 grudnia 2015

"Co otrzymasz, jeśli skrzyżujesz krowę z wilczurem?
Hamburgera, który ci się odgryza"

Kolejna książka z serii "Koszmarny Karolek" zawierająca bardziej głupie lub mniej głupie dowcipy.
Niektóre są nawet zabawne.

magdalenardo | 2016-07-03
Przeczytana: 31 maja 2016

W szkolnej bibliotece mamy wiele tomów z kolekcji o Koszmarnym Karolku. Są to dla mnie książki "pewniaki", bo wiem, że mogę po nie sięgnąć gdy w ostatniej chwili dowiaduję się o zastępstwie w jakiejkolwiek klasie od I do VI. Wiem, że zainteresują wszystkich uczniów. Ostatnio przebywali u mnie drugoklasiści, którzy czekali na próbę przed komunią, i żeby spożytkować im jakoś ten czas, postanowiłam im poczytać.

Mój wybór padł na "Gagi Gangu Purpurowej Ręki" oczywiście ze względów na Grę w Kolory :) Myślałam, że będą to kolejne opowiadania o poczynaniach Karolka, ale jest to zupełnie inna pozycja. To zbiorek dowcipów i śmiesznych zagadek. Jedne są bardzo śmieszne, inne mniej, a niektóre zupełnie nas nie śmieszyły (choć w tym przypadku mam wrażenie, że tracą na tłumaczeniu, a w oryginale mają większy sens). Są tu kawały dobrze znane (można powiedzieć od pokoleń, bo znałam je we własnym dzieciństwie), jak i te zupełnie nieznane (i nie jest to tylko moje zdanie, ale też uczniów)....

vikab | 2013-10-11
Przeczytana: marzec 2012

Jedna z lepszych książek z żartami

olaczex | 2018-07-18
Sxv | 2017-03-27