Okładka książki Daleki rejs

Daleki rejs

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "To Lubię". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Literatura
rejs, morze
przygodowa
typ
papier
Karolina
6.83 (23 ocen i 7 opinii)

Opis książki

W domu nie za bardzo się układa. Z bratem nijak nie mogę się dogadać, chociaż mama apeluje o pokój. I w dodatku nie wiemy, gdzie jest tata. Na szczęście mam przyjaciela, Tajemniczego Jamesa. Piszemy sobie listy i wkładamy do dziupli. James jest śmieszny i świetnie mnie rozumie. Tylko nie wiem, skąd tak wiele o mnie wie?... Powieść o poszukiwaniu przyjaźni, o radości z posiadania brata i o domu, w którym brakuje taty.

źródło opisu: Literatura, 2007

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/anna-onichimowska...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Anna Onichimowska podejmuje trudny temat stosunków w rozbitej rodzinie. Główny bohater, Paweł, nie może znaleźć wspólnego języka z bratem. Konflikt pogłębiany jest przez brak upragnionego kontaktu z ojcem. Pewnego dnia Paweł dostaje list od nieznajomego chłopca, Tajemniczego Dżejmsa, z którym szybko nawiązuje znajomość. Od tej chwili życie Pawła i jego brata zyskuje całkowicie nowy wymiar. Jest to powieść o poszukiwaniu przyjaźni, o radości z posiadania brata i o domu, w którym brakuje taty.

Kaska14 | 2014-04-13

,,Daleki rejs'' ciekawa, lecz bardzo krótka książka.Dla każdego kto nie lubi długich książek jest wyśmienita. Często potrafi zaciekawić czytelnika w tym wypadku i mnie. Polecam. :-)

wiktoria | 2012-02-26

fajna ksiazka

lunia | 2013-12-03
Przeczytana: 25 listopada 2013

Podoba mi się, ale trochę za chuda i praktycznie nic takiego się tam nie dzieję.

Mia17s | 2014-03-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Szybko i przyjemnie się czytało. Zachęcam również innych. =)

dodawi | 2013-11-05
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 25 września 2013

nati | 2013-09-09

Tę książkę czytałam z wielką przyjemnością.

Natula | 2014-08-20
Na półkach: Lektury, Przeczytane