Niezwykła kolacja

Tłumaczenie: Danuta Petsch
Wydawnictwo: Arka-Text
The dinner party
joola

Akcja powieści rozgrywa się w ciągu jednego dnia w rodzinie zamożnego amerykańskiego senatora. Wspaniała sceneria domu, urodziwe postacie i wzajemne związki między bohaterami kojarzą się z rodziną Carringtonów z filmowej Dynastii. Podobnie jak w serialu silne więzi uczuciowe między członkami rodziny komplikują liczne intrygi, homoseksualizm, aids, uprzedzenia rasowe, a przede wszystkim "wielka polityka", która bez skrupułów wkracza w prywatne życie bohaterów.

źródło opisu: www.bialykruk.com.pl

Mirka | 2017-10-03