Sukces na giełdzie. Tajniki i wskazówki największych polskich ekspertów giełdowych Marek Marcinowski

Wydawnictwo: Poligraf
6 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
sukces na giełdzie, giełda
biznes, finanse
Jacek

Książka jest owocem niemalże 3 lat pracy autora z wytrawnymi ekspertami giełdowymi, w której 16 doświadczonych praktyków rynku, dzieli się swoją wiedzą. Praktyczną wiedzą giełdową na najwyższym poziomie. Poruszone zostały zagadnienia o różnym poziomie zaawansowania. Od odpowiedzi na pytania, "Co determinuje sukces na giełdzie?", "Czy istnieje wskaźnik idealny?", poprzez zaawansowane techniki związane między innymi z geometrią Fibonacciego, narzędziem Median Lines, daytradingową metodologią Joe Ross'a, metodologią Joe DiNapolego, czy obliczaniem kalendarzowych dat zwrotu dla indeksów giełdowych. Sprawdzone techniki można wykorzystywać od rynku FOREX poprzez akcje, opcje i kontrakty terminowe.

Celem publikacji było uzupełnienie luki na rynku wydawniczym i danie czytelnikom wartościowej pozycji o bardzo wysokim poziomie merytorycznym, poprzez połączenie praktycznej wiedzy wielu weteranów rynku kasowego, terminowego i forex.

Więcej szczegółów, a także terminy spotkań eksperckich można znaleźć na stronie www.sukcesnagieldzie.pl.

źródło opisu: http://www.maklerska.pl/sukces-na-gieldzie-tajniki...(?)

Jacek | 2012-08-21
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

Książka wciągająca, polecam w szczególności dla początkujących inwestorów.

policaj | 2015-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2015

Krótkie słabej jakości wywiady.
Więcej można przeczytać na internecie :)

..an | 2016-02-16
Na półkach: Przeczytane, Ogólnie, Ekonomia