Okładka książki Sukces na giełdzie. Tajniki i wskazówki największych polskich ekspertów giełdowych Marek Marcinowski
Marek Marcinowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf biznes, finanse
biznes, finanse
Wydawnictwo Poligraf
2011-03-17
2011-03-17
sukces na giełdzie giełda

Ciekawa książka. Myślę, że dużo ciekawego znajdzie w niej ktoś, kto dopiero zaczyna interesować się giełdą, jak również osoba bardziej obeznana z tą tematyką. Duży plus za przystępność opisania problematyki

W końcu znalażłem książkę z praktycznymi poradami, lista nawisk z którymi autor prowadzi wywiady jest imponująca , same znane nazwiska ze świata finansjery. Forma wywiadów nie porywa, ale goście po namowie autora pokazują praktyczne metody swoich zagrań. Polecam głównie wszystkim tym którzy stawiają swoje pierwsze kroki na giełdzie. Warto kupić i spróbować

Krótkie słabej jakości wywiady.
Więcej można przeczytać na internecie :)

Krótkie słabej jakości wywiady.
Więcej można przeczytać na internecie :)

Książka wciągająca, polecam w szczególności dla początkujących inwestorów.

Książka wciągająca, polecam w szczególności dla początkujących inwestorów.