Urok lat minionych

Wydawnictwo: Muza
album fotograficzny, PRL,
poradniki

"Urok lat minionych" - album fotograficzny zenona Żyburtowicza z tekstami Michała Ogórka przenosi nas w lata PRL-u z jego niedorzecznościami, paradoksami, śmiesznostkami. zdjęcia zenona Żyburtowicza przypominają nam jakie były początki motoryzacji, reklamy, pierwszych publikacji nagości w prasie, jak podróżowaliśmy i robiliśmy zakupy. Starsi chętnie wspomną lata dzieciństwa i młodości, młodsi poznają "uroki" życia codziennego rodziców.

Dawidja78 | 2016-03-06
Przeczytana: 06 marca 2016