Zamki i pałace polskie

978-83-7391-918-1
albumy, architektura, zamki, pałace
albumy
Jeanpaul

Album prezentujący najwspanialsze, znane i warte odkrycia, polskie zamki i pałace. Olśniewającym fotografiom Zenona Żyburtowicza towa-rzyszą barwne opowieści, pełne faktów, anegdot i tajemnic z historii obiektów jak i życia ich mieszkańców. Od Baranowa Sandomierskiego po Wawel i warszawski Zamek Królewski, przez malowniczo położony wśród lasów Kliczków, pełen przepychu łódzki pałac Scheiblerów, po sławny Nieborów, Niedzicę i zamek Czocha.

źródło opisu: poczytaj.pl

źródło okładki: inbook.pl