Sekrety wielkich handlowców, czyli jak dokonywać tego, czego inni nie mogą

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki

W trakcie wywiadów z 50 najwybitniejszymi postaciami amerykańskiej gospodarki rozmaitych branż Fox wyłuskał wypróbowane techniki i ciężko wypracowaną mądrość, dzięki którym jedni handlowcy prześcigają innych. Fox jasno i krótko formułuje zasady, dociera do sedna problemu, a długie lata zmagań i popełniane błędy przez największych handlowców kondensuje w formę krótkich, kapitalnych rozdziałów, których treść gwarantuje odbycie szybkiego kursu na temat wzrostu sprzedaży, w oparciu o doświadczenie najlepszych.

Chaoticreader | 2016-04-12
książek: 2045