Przelicz to na pieniądze czyli Jak skutecznie zwiększać przychody firmy

Tłumaczenie: Teresa Kowalska
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
How Smart Companies Create Customer Value and Profit from It
978-83-7492-039-1
biznes, finanse
saskaa

Przelicz to na pieniądze pokazuje firmom, jak skutecznie komunikować wartość ekonomiczną tworzoną przez ich produkty i usługi. Codziennie dobre firmy ponoszą uszczerbek na tym, że tworząc dla swoich klientów wartość finansową, same nie są w stanie uzyskać godziwego udziału w finalnym zysku swojego partnera. Dzieje się tak, gdyż większość pracowników działów marketingu nie potrafi oszacować wartości, którą ich klienci otrzymują w produktach ich własnej firmy. Argumentacja handlowa takich pracowników sprowadza się do najbardziej prymitywnego czynnika - ceny.

źródło opisu: Matras

Chaoticreader | 2016-04-12