Do zobaczenia w Jerozolimie

Wydawnictwo: Maszoperia Literacka
literatura faktu
Jaga

Do zobaczenia w Jerozolimie jest wyrazem fascynacji Autora przeszłością i dniem dzisiejszym Ziemi Świętej. Przemierzając wraz z nim ciasne uliczki Miasta, które jest centralnym punktem odniesienia dla wyznawców judaizmu, chrześcijaństwa i islamu, będziemy mieli okazję poznać źródła współczesnych napięć izraelsko-palestyńskich. W zakamarkach Świętego Miasta odnajdziemy wspólnoty żydowskie, jakby żywcem przeniesione ze wschodnich kresów Rzeczypospolitej. Dowiemy się również w jakich językach mówi się w Jerozolimie oraz jak znajomość zasad psychologii może nam pomóc… w dokonywaniu udanych zakupów.

Do zobaczenia w Jerozolimie to lektura obowiązkowa dla każdego, kto planuje wyjazd do Ziemi Świętej, dla każdego kto chce nie tylko zwiedzać, ale i zrozumieć.

klapek102 | 2015-07-28
Anula | 2012-04-10