Manas Lietuvis Mój Litwin

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ekonomiczne idee". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Poligraf
978-83-62752-48-5

Ciepłych kobiecych historii kilka w tle, trochę słodko, trochę gorzko a czasem śmiesznie, łączy podróże bohaterki prowadzące do zmiany, jaka w niej zachodzi, kiedy spotkany Litwin mówi do niej "Boże, jaka piękna". Wówczas powoli odkrywa w sobie inną kobietę i nie chce już mężczyzny nadmiernie skoncentrowanego na własnym ego, dla którego "pełna micha i czyste gacie" stanowią życiowe kredo. W...

W historii tej mężczyźni w żeńskim wymiarze są ważni; przedstawia ona niezwykłe miejsca na świecie i te niespodziewane w zakamarkach kobiecej duszy.

źródło opisu: Wydawnictwo: POLIGRAF

źródło okładki: Wydawnictwo: POLIGRAF