Grupa krwi A. Podręczna lista pokarmów, napojów i suplementów zgodnych z metodą "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi"

Tłumaczenie: Monika Betley
Wydawnictwo: MADA
Blood Type A. Food, Beverage and Supplement Lists from Eat Right for Your Type
grupa krwi, jedzenie, wegetarianizm
poradniki

D,Adamo Peter, Whitney Catherine Wydawca:MADA Format:12.0x16.0cm Oprawa:Miękka Objętość:111 Rok wydania:2003  Jeśli masz grupę krwi A, zachowaj dietę wegetariańską, a będziesz się cieszył znakomitym zdrowiem. Noś ten kieszonkowy poradnik zawsze ze sobą. Pomoże ci to uniknąć niepotrzebnej nadwagi i chorób związanych z niewłaściwym odżywianiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Mada, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jonia Rogue | 2017-03-20
Przeczytana: 2008 rok

PRZETESTOWANE! Trzymając się przez rok zaleceń żywieniowych z tej książeczki poprawiło się znacznie moje zdrowie. A po przerwaniu przez ponad rok nie złapałam żadnej infekcji, nawet kataru. Zresztą to nie dieta, tylko sposób życia. Chyba powinnam do tego wrócić.

skun | 2016-09-19
Przeczytana: 18 września 2016

W związku z problemami zdrowotnymi, które mnie dopadły zostałem zobligowany do stosowania się do zasady jedzenia zgodnie z grupą krwi. Książkę tą dostałem od lekarza, a wcześniej nawet nie wiedziałem o istnieniu tego typu zasady odżywiania. Jest to bardzo przystępnie napisany poradnik o tym jak i co jeść, a czego unikać, oczywiście w kontekście konkretnej grupy krwi. To bardzo przydatna lista pokarmów, dzięki której można przywrócić organizmowi właściwe funkcjonowanie. Mam jednak bardzo ważną uwagę. Otóż należy ją stosować po konsultacji z lekarzem lub osobą obeznaną w kwestii żywieniowej. Książka została bowiem napisana już bardzo dawno temu - w roku 2002r. i wiele nowych badań pojawiło się od tamtego czasu, które np. udowadniają szkodliwość niektórych pokarmów, a co zatem idzie powinniśmy ich unikać, tymczasem znajdują się one w tej książeczce jako wskazane do spożycia. Dotyczy to również produktów, które na dzień dzisiejszy nie występują już w czystej formie, tylko są całkowicie...

Rafał | 2015-09-15

Bardzo prosty i przydatny poradnik, dla osób które jedzą zgodnie ze swoją grupą krwi!
POLECAM!

Bagienka | 2014-09-29