Johnny Depp. Osobisty album Johnny'ego Deppa

Seria: Osobiste albumy
Wydawnictwo: Buchmann
Johny Depp
albumy

Johnny Depp (ur. 1963) – megagwiazdor kina światowego, reżyser, muzyk. Trzykrotnie nominowany do Oscara. Ekscentryk i romantyk. Współczesny idol buntowników. Ogromną popularność przyniosła mu rola Jacka Sparrowa w serii filmów Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003), Skrzynia umarlaka (2006), Na krańcu świata (2007 oraz Na nieznanych wodach (2011). Kapitan i pirat - wyglądający...

Ogromną popularność przyniosła mu rola Jacka Sparrowa w serii filmów Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003), Skrzynia umarlaka (2006), Na krańcu świata (2007 oraz Na nieznanych wodach (2011). Kapitan i pirat - wyglądający trochę jak gwiazda rocka - stał się szybko ikoną popkultury. Ten piękny, osobisty album ukazuje Deppa jako niesamowitego aktora i człowieka z krwi i kości - takiego, jakiego kochają miliony fanów.

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/

chamariz | 2014-03-05
Przeczytana: 05 marca 2014

„Johnny Depp. Osobisty album Johnny’ego Deppa” to świetna publikacja, ukazująca światowej sławy gwiazdora w nieco innym świetle. Na nowo poznajemy charyzmatycznego i utalentowanego aktora, tym razem jako skromnego chłopaka z Kentucky, który w życiu najbardziej ceni rodzinę, spokój i samospełnienie. Może to zbyt naiwne mówić, że odkrywamy dzięki temu prawdziwe oblicze Johnny’ego, ale na pewno po lekturze spoglądamy na niego zupełnie inaczej.

Album ten jest bardzo ładnie wykonany, a przeglądanie go to czysta przyjemność dla oka (i nie chodzi tu jedynie o niekwestionowaną urodę Johnny’ego). Liczne cytaty i wypowiedzi, zarówno samego Deppa, jak i osób z jego otoczenia, były ciekawym wzbogaceniem do zdjęć, a także dawały wgląd w opinię aktora na wiele codziennych spraw. Można było dzięki temu dowiedzieć się między innymi jakie podejście ma do aktorstwa, co ceni w swoich przyjaciołach i ile znaczy dla niego rodzina.

Mimo, że czytania zbyt wiele nie ma, album prezentuje fantastyczne...

Aga | 2015-07-17
Przeczytana: 20 grudnia 2014

Osobisty album Johnny'ego Deppa.

Książka zawiera wiele ciekawostek dotyczących Johnny'ego Deppa. Jest też bardzo dużo interesujących zdjęć. Zracji, że to album to zawiera bardzo mało tekstu, dobre dla osób, które chcą dowiedzieć się tylko podstawowe informacje na temat tego wspaniałego aktora. Minusem jest to, że zdjęcia z różnych filmów i lat są porozrzucane po całym albumnie. To samo dotyczy tekstu. Jedna z informacji jest niekompletna "W 1994 r. Depp został aresztowany za zdemolowanie pokoju w jednym z hoteli w Nowym jorku. Aktor za zajście obwiniał pancernika, który ponoć ukrywał się w szafie." Aktor później jeszcze opowiadał o tym wydarzeniu, nie wiadomo co dokładnie się stało ale dał jasno do zrozumienia, że nie było żadnego pancernika. Moje ogólne wrarzenia po przeczytaniu i obejżeniu są bardzo dobre. Polecam.

MoonyLoony | 2012-05-21
Przeczytana: 21 maja 2012

Uważam, że Johnny Depp to świetny aktor. Zresztą mój ulubiony ;) Jest również szczery, skromny i prawdziwy. Książka o nim musiała być ciekawa, zwłaszcza pełna jego zdjęć, na których wychodzi świetnie. :D Dowiedziałam się o nim wielu ciekawych rzeczy, które wywołały mój większy podziw do Johnnego.

biedronkax | 2012-05-07
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Biografie
Przeczytana: 07 maja 2012

Sama nie wiem czy ukończenie tej książki można nazwać przeczytaniem.
Graficznie wykonana bez żadnych zarzutów. Miękka, delikatna okładka, która naprawdę fajnie leży w dłoni.
Cytaty zawarte w tej pozycji potwierdzają, że Johnny Deep, oprócz świetnego stylu i wyglądu, jest mega inteligentnym mężczyzną.
"W moim rodzinnym domu nigdy się nie przelewało, więc znam wartość pieniędzy, ale wiem też, jak sobie radzić, kiedy mam ich bardzo mało. Gdybym od jutra przestał dostawać propozycje ról i stracił cały majątek, to potrafiłbym przetrwać i zacząć wszystko od nowa. Grałbym na gitarze, pracował na stacji benzynowej, cokolwiek. Tak długo, póki można oddychać i ma się sprawne ręce, przyszłość stoi otworem."

Bardziej album do przejrzenia, niż pozycja do zgłębienia :)

Curious | 2012-07-25
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam

Wspaniały album ze zdjęciami wielkiego aktora, podpisanymi cytatami jego oraz ludzi z jego otoczenia i uzupełniony różnymi ciekawostkami dot. filmów i życia osobistego tego artysty. Do tego fajny format i przyjemny w dotyku papier. Idealny element kolekcji dla fanów Johnnego.

Niezgodna | 2014-08-12

Wspaniały album!

Frances Sennett | 2015-01-30
Przeczytana: 30 grudnia 2014

Cóż, to album. Więc powinny być w nim zdjęcia. I są. Z różnych okresów życia Depp'a, okraszone licznymi cytatami, wypowiedziami jego lub innych na jego temat, kilka ciekawostek. I to tyle. I więcej nie potrzeba, Pan Depp już dawno mnie do siebie przekonał. Piękny człowiek, z pięknym umysłem, z cudowną wyobraźnią i niesamowitą serdecznością. Tak, mogę się śmiało nazwać jego wielkim fanem.

Anna | 2014-06-09

Świetna książka dla fanów Deppa <3 . Pełno świetnych cytatów i interesujących zdjęć . Wielkim minusem jest brak cytatów z filmów .

Naijaa | 2016-10-05

Rewelacyjny album z cudownymi zdjęciami aktora. Bardzo dobrze ukazuje dotychczasową filmografię Deppa. Niestety jako minus uznać można trochę pojawiających się błędów w różnych słowach. Mimo to książka jest godna polecenia!

Klaudia Gorczyca | 2015-01-13
Na półkach: Przeczytane, 2015, Posiadam
Przeczytana: 13 stycznia 2015

Bardzo ładnie wydany album z mnóstwem cytatów, który na pewno spodoba się fanom Deppa. Żeby jednak w pełni cieszyć się z zamieszczonych w nim zdjęć trzeba bardzo dokładnie znać filmografię Deppa, bo nie wszystkie zdjęcia opatrzone są dokładnymi opisami - w większości podpisy stanowią cytaty różnych ludzi na temat Johnny'ego.