Michael Jackson 1958-2009. "I love You, Poland"

Wydawnictwo: New Media Concept
Michael Jackson
albumy
gosieq

Michael Jackson nie umarł. Będzie żyć wiecznie w pamięci fanów. Szczególnie tych z Polski, którzy w 1996 roku tłumnie przybyli na jego koncert w Warszawie. Także tych, którzy nie odstępowali na krok króla popu rok później podczas jego prywatnej wizyty w Polsce, gry rozpoczynał rozmowy z władzami o budowie parku rozrywki. Album jest fotograficznym zapisem drugiej wizyty Jacksona nad Wisłą. Składają się na niego unikatowe zdjęcia Czesława Czaplińskiego, który jako jedyny fotograf towarzyszył wówczas gwiazdorowi, oraz wspomnienia tych, którzy poznali wtedy prawdziwą twarz giganta sceny. Jaki Michael Jackson był naprawdę Dlaczego pokochał Polskę i chciał tu zamieszkać?

źródło opisu: New Media Concept, 2009

AisogHIStory | 2015-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2015

Książką bym tego nie nazwała - przypomina to bardziej album. Mimo wszystko dla fanów artysty będzie to gratka. Dużo nowych informacji,zdjęć, wywiadów z osobami które miały okazję poznać króla popu jako nieśmiałego i szczerego człowieka.
Fajne jest to, że Jackson polubił nasz kraj, mimo że Polska dopiero się zaczęła rozwijać. Wielka szkoda, że pójście na jego koncert jest już niemożliwe.

Śpiąca | 2013-07-11
Przeczytana: 25 lutego 2013

Książka bardzo mi się spodobała zwłaszcza że nigdy nie miałam okazji (i już pewnie nie będę) zobaczyć wielkiego króla popu na żywo i żałuję że nie zobaczyłam go w Polsce ponieważ byłam wtedy małą dziewczynką a teraz jestem jego fanką mimo tego że nie żyje :)

comboometga | 2013-12-14
Przeczytana: 13 grudnia 2013

Od razu powiem:Jeśli interesuje Cię postać Michaela Jacksona to ta książka jest dla ciebie.Co prawda możesz wiedzieć o nim wszystko i znać go z najlepszej strony a ta książka i tak pozwoli Ci go poznać z jeszcze lepszej.Opisuje ona drugi przyjazd Michaela do Polski.Pokazuje go od strony poważnej jak i na swój sposób dziecięcej.Taki był Michael.Był wspaniałym człowiekiem

Ewa Przygodzka | 2013-11-13
Przeczytana: 15 października 2013

ładnie wydany album.Zdjęcia zostały zrobione przez Czesław Czaplickiego podczas wizyty Michaela JACKSONA W POLSCE W 1997 ROKU.Książka jest gratką dla fanów Michaela Jacksona i stanowi pamiątkę z wizyty Króla Popu w Polsce.

Yoshii | 2014-01-28

Strasznie mi się spodobała, jeśli jesteś fanem Jacksona musisz ją przeczytać!

Headlong | 2010-12-27
Przeczytana: 2009 rok

Za kulisami pobytu Króla w Polsce. Cudo. Dużo pięknych, archiwalnych zdjęć.

Little Farner | 2015-12-28

Bardzo fajny album, szczegółowo opisujący wizytę Michaela Jacksona w Polsce. Polecam! :)

Renata | 2013-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2013

Wspomnienia osób, które w 1997 roku towarzyszyły Michaelowi w czasie jego prywatnej wizyty w Polsce. Swoje wrażenia opisują: fotograf Czesław Czapliński, historyk prof. Marek Kwiatkowski i Waldemar Dąbrowski.

Aleksandra | 2016-07-30
Na półkach: Inne, Przeczytane