Naleśniki na 90 sposobów

Wydawnictwo: Astrum
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Z serem, dżemem? Jeśli swoim gościom możesz zaproponować tylko takie naleśniki, to bardzo niedobrze. Od wieków wszak ludzie, zarówno z północy, jak i południa, biali i czarni, mali i duzi w swoim menu mają te bardzo cienkie placki z mleka, jajek i mąki smażone na patelni i nadziewane farszem. Sposobów na zrobienie naleśników są tysiące, można je podawać na słodko lub ostro, z lodami, mięsem,...

Od wieków wszak ludzie, zarówno z północy, jak i południa, biali i czarni, mali i duzi w swoim menu mają te bardzo cienkie placki z mleka, jajek i mąki smażone na patelni i nadziewane farszem. Sposobów na zrobienie naleśników są tysiące, można je podawać na słodko lub ostro, z lodami, mięsem, owocami, warzywami. Smakują oszczędnie żyjącym studentom, słynącym z zamiłowania do wykwintnej kuchni Francuzom, a nawet koronowanym głowom.
Wystarczy tylko odpowiednio je przyrządzić, a w tym z pewnością pomoże Ci niniejsza książka. Znajdziesz w niej wiele sprawdzonych, tańszych czy droższych przepisów i na ciasto, i na farsz. Zadziw więc swoich najbliższych, przygotowując im niesamowitą i niezapomnianą ucztę!

Boisfarine | 2011-09-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne

Tę książeczkę kupiłam kilka lat temu, zdążyłam już wypróbować większość przepisów, do których często wracam, bo są świetne. Duży minus książki - brak fotografii. W książkach kucharskich zdjęcia to podstawa :) Ale i tak warto nabyć tę pozycję.

Krzysztof | 2016-07-24
Nezumiko | 2015-04-02