Gdy jesteście od siebie daleko. Poradnik przetrwania dla par oddalonych od siebie o setki kilometrów

Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydawnictwo: Bellona
Long-distance relationship survival guide : secrets and strategies from successful couples who have gone the distance
831110641X
poradniki

Najgroźniejszym zabójcą miłości jest... odległość. związki rozdzielonych par stopniowo stają się związkami co najwyżej przyjacielskimi, a często uczucie kończy się i każde znajduje nowego partnera. Czy można temu zaradzić? Autorzy przedstawiają skuteczną taktykę i strategię przetrwania. Jej wypracowanie było następstwem rozmów z ponad stu parami, które zwycięsko wyszły z próby odległości i związek utrzymały, wypełniając go świeżym uczuciem i namiętnością.

książek: 1980

Masa wymyślonych przykładów i powtarzające się porady. Trochę staroświecki punkt widzenia - założenia, że czytelnik nie potrafi obsługiwać komputera lub przykłady haftowania i pisania wierszy jako zainteresowania. Nic odkrywczego.

Oldzetta | 2012-10-17
Przeczytana: 19 października 2012