Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The Case od the Waylaid Wolf
83-7023-580-5
inusia88

Dziewczyna podkurczyła nogi w kolanach na wysokości jego piersi i oparłszy się mocno plecami o tapczan z całej siły odepchnęła napastnika. Puścił ją i o mało nie upadł. Arlene zerwała się na równe nogi, chwytając krzesło. - Ty... ty kanalio! - krzyknęła. Lamont roześmiał się - Lubię takie złośnice - stwierdził. - Daj spokój mała. W ten sposób niczego nie osiągniesz. Arlene zrozumiała, że musiał to już robić wiele razy i wiedział, jak osiągnąć swój cel. - Jeśli jeszcze raz pan mnie dotknie, pójdzie pan do więzienia - ostrzegła.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Cudna_brzoskwinka | 2015-08-19