Wszystko, co powinieneś wiedzieć o PR

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Public relations jest coraz bardziej popularne i choć skrót PR kojarzy się z zakłamaniem, korupcją czy pozorowanymi działaniami, mającymi na celu ochronę interesów jednostki bądź firmy, coraz więcej osób zastanawia się, czy mogłoby wykorzystać PR do zwiększenia sprzedaży swoich produktów i usług, by zdobyć sławę, efektywniej bronić swoich racji, unikać niepotrzebnych problemów czy wreszcie zapewnić wszystkim dostęp do odpowiednich informacji i konsultacji. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o PR zawiera pięćset jeden pytań na temat public relations, które zadawano autorowi przy różnych okazjach. Odpowiedzi są krótkie, wyczerpujące i ułatwiają szybkie zrozumienie tematu. Wyjaśniają, czym dokładnie jest PR, opisują charakter jego działań, jak również aspekty strategii i planowania. Anthony Davis jest konsultantem i wykładowcą specjalizującym się w marketingu i komunikacji biznesowej. Prowadzi zajęcia na temat PR i marketingu dla nie związanych z tą dziedziną menedżerów i osób na stanowiskach kierowniczych. Jest doradcą w małych i średnich przedsiębiorstwach. Regularnie pisuje do prasy biznesowej, a także przygotowuje kandydatów do rozmaitych egzaminów specjalistycznych.

TocataRea | 2012-11-18

Książka przeciętna, zakorzeniona w poprzedniej epoce. Co gorsza, autor za punkt wyjściowy przyjął warunki brytyjskie, przez co wiele przykładów oraz aluzji jest najnormalniej w świecie niepraktycznych. Wiele pożytecznych i praktycznych informacji przeplatanych jest jałowymi rozważaniami na zasadzie "co pan myśli o internecie". Podsumowując: wartość merytoryczna na 5, która przechodzi płynnie w 6, jeżeli zakupi się Tytuł w jednej z tanich księgarń za kwotę, nie większą niż 20 zł.

Ponder_Stibbons | 2012-12-26
agqkielka | 2016-08-22