Rysowanie karykatur

Tłumaczenie: Robert Waliś
Wydawnictwo: KE Liber
poradniki

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności rysowania i pragniesz zabłysnąć w towarzystwie, a także szukasz pomysłu na ciekawy i niekonwencjonalny prezent, to jest to wymarzona książka dla ciebie.Po wykonaniu ćwiczeń i przyswojeniu informacji zawartych w niniejszej książce z pewnością będziesz w stanie narysować karykatury swoich krewnych i znajomych, ulubionych gwiazd ekranu czy znienawidzonych polityków. Rozwiniesz także swoje ogólne umiejętności plastyczne i zdolność obserwacji otaczającego cię świata.

Dominika | 2013-12-27
nataalia | 2013-07-01