Jak Lepiej Jeżdzić Konno Z Płytą Dvd

Wydawnictwo: Galaktyka
7 (13 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

obraniu drogi do lepszej, bardziej świadomej, jazdy konnej. Jeździectwo to niekończąca się przygoda w doskonaleniu siebie, i uzyskiwaniu coraz pełniejszego porozumienia z koniem. Jazdy konnej można się nauczyć tylko przez praktykę, ale czytanie wartościowych książek jest ważnym elementem uzupełniającym. Wojciech Mickunas...

FoggyChild | 2012-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2012

Coś fantastycznego! :)
Książkę polecił mi mój trener i nawet w tej kwestii, jak zwykle zresztą, ma rację :)
Pozycja ta powinna być w biblioteczce każdego adepta jeździectwa :) Zawiera wiele cennych rad i wskazówek, które można zastosować na treningach i nie zaburzy to naszej dotychczasowej pracy z koniem. Wręcz przeciwnie - zdecydowanie ją poprawi :)
Ja już kilka rzeczy zaczęłam wdrażać i widzę, że to działa. Myślę jednak, że będę do niej zaglądać regularnie co jakiś czas, gdy będę miała z czymś problem :)
Naprawdę godna polecenia i zakupu. Szczególnie w tak niskiej cenie :)
Gdy tylko wskoczę na wyższy "level" przeczytam i drugą część tej publikacji :)
Gorąco polecam!

Lukrecja | 2016-10-10