Poradnik młodego jeźdźca

Wydawnictwo: Galaktyka
Das Pferdebuch fur junge Reiter
poradniki
Laura

Marzysz o tym, żeby dosiąść pięknego gniadosza albo kasztanka i pognać z wiatrem w zawody? Piękne marzenia! I możliwe do zrealizowania: nie tak trudno przecież zapisać się do szkółki jeździeckiej. Aby marzenia się spełniły, pamiętaj, że koń to wspaniałe, mądre zwierzę, które zasługuje na to, by wiedzieć o nim jak najwięcej. Ta książka Ci w tym pomoże!

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie

Marlena | 2019-01-23

Poradnik ten jak wiele innych poradników jeśli chodzi o tematykę związaną z końmi napisany jest w prosty i zrozumiały sposób. Książka ta pasuje do każdego wieku jeżdzca lub osób, które kochają konie.Dla mnie czytając ja nie ma ograniczeń wiekowych.Piękne zdjęcia ,papier kredowy ,twarda okładka super prezent dla miłośnika koni.

Istacante | 2014-12-13

Raczej obejrzane, ale OK!

Cimoreli | 2014-11-14

Polecam ten poradnik, osobiście bardzo mi pomógł i dużo się z niego nauczyłam !!!

zuzeq | 2014-03-16
Przeczytana: lipiec 2013

Fajny poradnik dotyczący jazdy konnej.Polecam:)

Laura | 2012-08-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: sierpień 2012

Ponieważ jeżdżę konno, nie powinnam dać nigdy tej książki na półkę ,,Przeczytane''. Po prostu ciągle muszę wracać do tych samych fragmentów. Ale ją nie raz przeczytałam. I muszę. Uczy - dużo z niej do tej pory wyciągnęłam. Zaznaczam też, że książka została wrzucona na lubimy czytać przeze mnie - nie było jej wcześniej. Polecam młodym jeźdźcom.