Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Galaktyka
Das Pferdebuch fur junge Reiter
poradniki
Laura

Marzysz o tym, żeby dosiąść pięknego gniadosza albo kasztanka i pognać z wiatrem w zawody? Piękne marzenia! I możliwe do zrealizowania: nie tak trudno przecież zapisać się do szkółki jeździeckiej. Aby marzenia się spełniły, pamiętaj, że koń to wspaniałe, mądre zwierzę, które zasługuje na to, by wiedzieć o nim jak najwięcej. Ta książka Ci w tym pomoże!

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie

zuzeq | 2014-03-16
Przeczytana: lipiec 2013

Fajny poradnik dotyczący jazdy konnej.Polecam:)

Cimoreli | 2014-11-14

Polecam ten poradnik, osobiście bardzo mi pomógł i dużo się z niego nauczyłam !!!

Laura | 2012-08-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: sierpień 2012

Ponieważ jeżdżę konno, nie powinnam dać nigdy tej książki na półkę ,,Przeczytane''. Po prostu ciągle muszę wracać do tych samych fragmentów. Ale ją nie raz przeczytałam. I muszę. Uczy - dużo z niej do tej pory wyciągnęłam. Zaznaczam też, że książka została wrzucona na lubimy czytać przeze mnie - nie było jej wcześniej. Polecam młodym jeźdźcom.

Istacante | 2014-12-13

Raczej obejrzane, ale OK!

Thalia_i_Książki | 2017-08-07
Aiko259 | 2017-03-28