Sprzedaż i charakter

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Iwona Majewska-Opiełka jest psychologiem i doradcą rozwojowym. Pracuje w Polsce, Stanach zjednoczonych i Kanadzie. Jest autorką kilku książek, m.in. Drogi do siebie i Umysłu lidera, oraz wielu artykułów. Życie w XXI wieku wymaga wielu nowych umiejętności. Obojętnie, czy chodzi o znalezienie pracy, wychowanie dzieci czy inną aktywność, liczą się profesjonalizm, perfekcja i wiedza. Nie zdajemy sobi

Marika369 | 2017-07-14
Na półkach: Przeczytane, Rozwój

Książka nie jest przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się jak w prosty i łatwy sposób sprzedawać więcej. Jest to raczej pozycja dla osób, które są w stanie przyjąć, że praca nad własnym charakterem i jej rezultaty przekładają się na relacje z innymi, w tym z klientami. Człowiek spójny wewnętrznie, realizujący własne marzenia, działający zgodnie własnymi przekonaniami jest w naturalny sposób przekonujący dla swojego otoczenia, nabiera cech, które sprawiają, że z takim człowiekiem chce się być, rozmawiać, negocjować, od niego kupować. Wyrzuciłabym sprzedaż z tytułu i skupiła się na części - charakter - a otrzymałabym tytuł, który lepiej oddaje treść i nie obiecuje czegoś czego się w tej książce nie znajdzie. Dla mnie wartościowa pozycja, nie jestem już 'sprzedawcą' ale zawarte w niej przemyślenia i uwagi zachęcają by sięgnąć jeszcze po tę pozycję i na nowo zmotywować się do pracy nad własnym charakterem, co na dobrą sprawę daje większe korzyści niż sama sprzedaż.

Sciri | 2015-08-18

Książka wbrew pozorom nie tylko dla sprzedawców i menedżerów! Od połowy spokojnie może czytać każdy zainteresowany rozwojem osobistym, rady tam zaproponowane przydadzą się nie tylko w sprzedaży. Zainspirowana, po przeczytaniu postanowiłam zmienić pracę - i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Berylvin | 2016-07-24
Przeczytana: 26 lipca 2016