Sprzedaż i charakter

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Iwona Majewska-Opiełka jest psychologiem i doradcą rozwojowym. Pracuje w Polsce, Stanach zjednoczonych i Kanadzie. Jest autorką kilku książek, m.in. Drogi do siebie i Umysłu lidera, oraz wielu artykułów. Życie w XXI wieku wymaga wielu nowych umiejętności. Obojętnie, czy chodzi o znalezienie pracy, wychowanie dzieci czy inną aktywność, liczą się profesjonalizm, perfekcja i wiedza. Nie zdajemy sobi

Sciri | 2015-08-18

Książka wbrew pozorom nie tylko dla sprzedawców i menedżerów! Od połowy spokojnie może czytać każdy zainteresowany rozwojem osobistym, rady tam zaproponowane przydadzą się nie tylko w sprzedaży. Zainspirowana, po przeczytaniu postanowiłam zmienić pracę - i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Berylvin | 2016-07-24
Przeczytana: 26 lipca 2016