Asertywność dla żółtodziobów

Tłumaczenie: Sebastian Musielak
Wydawnictwo: Rebis
9788371207815
poradniki

Dzięki tej książce nauczysz się szybko i bez trudu: reagować asertywnie w codziennych sytuacjach, przekonywać innych do swoich racji, nie tracąc zimnej krwi, rozmawiać z urzędnikiem jak równy z równym, asertywnie robić karierę zawodową.

| 2014-08-15

Masa przydatnych informacji i ciekawostek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chętnie się wraca do poszczególnych działów, aby przypomnieć i odświeżyć pewne informacje.

Hoinka | 2016-02-03
Przeczytana: 2000 rok

Kupiłam ją, gdy miałam do przygotowania prace zaliczeniową na studiach z asertywności. Do tego celu przydała się wyjątkowo! Dużo ważnych treści jest wypunktowanych, zapisanych w chmurkach. Do napisania pracy była ok, ale jako polecenie do przeczytania, dla samego czytania mówię: są lepsze książki o tej tematyce.

herbatazpieprzem | 2016-08-09
Przeczytana: maj 2016

Książkę wchłonęłam na potrzeby pracy zaliczeniowej. W sposób kompleksowy przedstawia zagadnienie asertywności w kontekście różnych sytuacji wymagających stanowczego zachowania.

książek: 2069
AnnaSikorska | 2016-01-05