Potęga miłości

Okładka książki Potęga miłości Elizabeth Chandler
Okładka książki Potęga miłości
Elizabeth Chandler Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Pocałunek anioła (tom 2) fantasy, science fiction
Pocałunek anioła (tom 2)
The Power of Love
Wydawnictwo Dolnośląskie
2012-01-01
2012-01-01
1995-08-01

Na półkach: , , , , , ,

Wow! Ta końcówka to szaleństwo!
Początek trochę się dłużył, ale od połowy już łatwo szło. Niezła niespodzianka na koniec.
Ivy już mniej irytująca w tej części, Tristan dalej się uczy, a reszta to tajemnica.
Chętnie złapie za następny tom.

Wow! Ta końcówka to szaleństwo!
Chętnie złapie za następny tom.

Książka „Potęga miłości” - Elizabeth Chandlerto druga część serii " Pocałunej anioła".

Tristan- ukochany Ivy po śmierci wraca na ziemię jako anioł. Odkrywa, że wypadek, w którym zginął, nie był nieszczęśliwym zrządzeniem losu, a osoba, która do niego doprowadziła, usiłuje teraz zabić jego ukochaną Czy uda mu się ją ochronić?

Tristan po śmierci wraca jako anioł. Dalej próbuje ochronić Ivy przed niebezpieczeństwem, a jednocześnie chce sprawić, żeby dziewczyna znów uwierzyła.
Jeśli chodzi o mnie, to zdania nie zmieniłam co do tej serii.
Jedyne co się zmieniło, to moja irytacja główną bohaterką. Z tomu na tom coraz bardziej mnie denerwuje.
Z racji tego, że nie lubię zostawiać niedokończonych książek zamierzam przeczytać całą serię, ale nie jest to pozycja do której będę wracać.

Jeśli chodzi o mnie, to zdania nie zmieniłam co do tej serii.
Z racji tego, że nie lubię zostawiać niedokończonych...

Ivy po śmierci Tristana stara się żyć dalej. Pomaga jej w tym jej przyrodni brat, Gregory. W tym czasie, Tristan jako anioł jest ciągle w pobliżu swojej ukochanej. Odkrywa, że jego śmierć nie była wypadkiem i teraz Ivy jest w niebezpieczeństwie.

No, no, no, druga część daje radę. Więcej się tutaj dzieje niż w pierwszym tomie i parę nowych poszlak się pojawiło. Przyjemnie się czytało, czasem wręcz nie dało się oderwać od książki. Ale mimo wszystko to nie jakaś wybitna historia. Jednak na tyle była ciekawa i skończyła się w taki sposób, że na pewno przeczytam kontynuację.

1997

Serio dawno nie przeczytam tak z wielką pasją i Ainteresowaniem serii a jest i to niewątpliwie boska jednym słowem

,,Potęga miłości " todruga część ,,Pocałunku Anioła".Mogę śmiało stwierdzić ,że to bardzo udana kontynuacja .. :) Na początku sądziłam ,że jest utrzymana na tym samym poziomie co pierwsza część lecz po przeczytaniu całej stwierdzam,że jest nawet lepsza od poprzedniczki :)Tak samo lekka i wciągająca Ale nie mamy tu już tylko romansu połączonego z fantastyką.Autorka rozbudowała wątek kryminalny dzięki czemu akcja nabrała tempa A fabuła naprawdę Dużo zyskała .W tej części pojawiają się M.in.napaści i narkotyki.Ivy naprawdę nie jest bezpieczna,robi się coraz bardziej niebezpiecznie.Glowni bohaterowie są ok Ale teraz to Gregory najbardziej mnie intryguje ,uwielbiam wszystkie fragmenty z Nim i Ivy,czuć ogromną chemię między bohaterami i jestem ciekawa jak dalej potoczy się ta historia .Zakończenie petarda ,taka wisienka na torcie :)

Szybko się czyta gdyż nie ma tu miejsca w którym można by spokojnie odłożyć książkę. Piękna historia dająca nadzieję tym którzy kogoś stracili.

Drugi tom cyklu "Pocałunek anioła" jest równie dobry O ile nie lepszy niż pierwsza część.

Drugi tom serii "Pocałunek Anioła". Tristan rośnie w siłę, a Ivy zachowuje się jak kretynka ( chodzi mi o Gregory'ego). W każdym razie książki z tej serii są lekkie, czyta się je szybko i przyjemnie. Polecam .

Elizabeth Chandler Potęga miłości Zobacz więcej