Allegro - kampania grudzień kat. fantastyka

Magic Gifts

Cykl: Kate Daniels (tom 5.4) | Seria: Obca Krew
angielski
caty3

A dinner date after a hard day at work sounds heavenly. Of course, when that date is between the Beast Lord and Kate Daniels, things don’t go as planned. Before you know it, undead are running amok, heads are being chopped off, lawyers are deployed and used with extereme prejudice, and drunk vikings are calling people out.

Read at your own risk.

źródło okładki: http://www.ilona-andrews.com/book/magic-gifts/

Beata | 2017-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Rewelacyjne opowiadanie z cyklu Kate Daniels. Wszystko zaczęło się od wspólnej kolacji na mieście Władcy Bestii i jego Małżonki... Miała być randka, a skończyło się jak zwykle... Kate musiała kogoś ratować, komuś przyłożyć i jeszcze parę osób ustawić na właściwym miejscu... Curran musiał pilnować tyłów ukochanej i, ze zwykłym sobie "stoicyzmem", znosić utarczki w Gromadzie:) Polecam!

książek: 1943
Magda | 2014-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Nareszcie, choć przez chwilę, widać było słabości Kate i ich prywatne życie. Nie te, które pokazują wszystkim wokół, a te prawdziwe, prywatne... Cudownie się o tym czytało. I sama chętnie skopałabym jej tyłek, za te wszystkie wątpliwości z poprzednich tomów. Wrr... Gdyby tylko jeszcze Andrea i Rafael zmądrzeli nieco (o czym pewnie przeczytam w kolejnym tomie). Świetna, emocjonalna... nawet sprawiła, że chwyciłam na moment po chusteczki i zrobiłam przerwę.

Linethin | 2016-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2016

Świetny dodatek do reszty tomów... Miała być spokojna randka Kate i Currana, a niestety wyszło jak zawsze! No bo w sumie przy nich nic nigdy nie jest normalne, nie? I podobało mi się zakończenie dotyczące Aurelii czy jak ona się tam nazywała! No i uwielbiam Jima i jego podkładki z klipsami!

Alathariel | 2018-08-17
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 16 sierpnia 2018

Miała być standardowa randka, przy standardowym obiedzie w standardowej restauracji. Tyle, że z Kate nic, nigdy nie jest standardowe. Tej! Jej chłopak to Władca Bestii! A potem to już wszystko toczy się w standardowym dla Kate charakterze: magia, wampiry, wizja śmierci, rozwiązywanie sprawy, z nutką romansu w tle, walki, humoru i dużej dozy czarnego humoru umiejscowione w małej nowelce. Polecam! No i wisienką na torcie jest zakończenie! Hmmmm... magiczne prezenty... ;)

Wagabunda | 2015-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2015

Biegne przez opowiadania o Kate i Curranie sprintem bo mam wrazenie ze jesli zwolnie - cala historia rozwieje sie gdzies w kolejnym przyplywie magii i..nie zdaze :) Zal jedyny - do samej siebie :P - ze tyle czasu omijalam te serie duuzym lukiem bedac przekonana ze to romansidlo totalnie nie z mojej polki ...Taki blad...Boskie, cudne, pelne humoru :) Szybkie , zaskakujace - zero ckliwosci . Ale i ludzkie...dajace do myslenia...MOJE :D Smoku - kup mi please....:)

Ależ się uśmiałam przy tym opowiadaniu!! Ta para jest bezbłędna, Curran ze swoim (prawie) stoicyzmem i Kate, gotowa w każdej chwili przyłożyć z półobrotu. Siedziba współczesnych wikingów - groteskowa :) Całość tak przesycona absurdalnymi pomysłami, że można się tylko śmiać :)

Wikingowie i krasnoludy. Tego jeszcze nie było.
Zjedzenie razem zwykłego obiadu na mieście może stanowić problem dla Kate i Currana, ponieważ kłopoty zawsze ich same znajdują. Magiczny naszyjnik, umierający chłopiec i prastara istota uwięziona przez Czirokezów. Kate nie potrzebuje nowych atrakcji, starych ma pod dostatkiem a obowiązki piętrzą się coraz to wyżej. Ma na głowie własny interes ale również i sprawy Gromady a teraz jeszcze dochodzi problem Gildii Najemników. Aż się człowiekowi wszystkiego odechciewa. Polecam.

Ola | 2011-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2011

Rewelacyjny prezent gwiazdkowy! Zdecydowanie trzyma poziom książek. Paradoksalnie teraz trudniej jest mi się doczekać szóstego tomu.

Karolina Szczoczarz | 2012-09-26
Przeczytana: 27 września 2012

Strasznie krotka, ale trzyma poziom !

daria | 2012-05-11
Przeczytana: 14 maja 2012

Nigdy za wiele Kate i Currana :)