Upiorna rodzinka. To wprost potworne: Babcia się komputeryzuje!

Wydawnictwo: Publicat
832450575X

Wyjątkowo zakręcone przygody. Czasami zastanawiam się, czy my w ogóle jesteśmy zwyczajną rodziną? W zasadzie nasz dom funkcjonuje w miarę normalnie, to znaczy wstajemy rano, jemy śniadanie, idziemy do szkoły, a rodzice do pracy. Tyle tylko, że oni tak naprawdę do żadnej pracy nie idą... I tu zaczyna się cała nasza skomplikowana historia... Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało Wam się, że to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę, a zmienicie zdanie! W tym odcinku: kim chce zostać Witek, gdy dorośnie czy udał się pokaz duchów dla całej klasy dlaczego Witek z Tatusiem siedzieli na drzewie i co z tego wyniknęło.

źródło opisu: www.empik.com

gabrysia | 2012-09-29
Przeczytana: 18 lutego 2011

Ta książka potrafi wciągać nawet gdy zobaczyłam tylko obrazki.Ma 122 strony i duże litery więc przeczytałam w jeden wieczór.Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.Polecam.

Rosemarie | 2011-12-20
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo

To była moja ulubiona część rodzinki.

Zuzanna Kubiczek | 2018-05-27
Na półkach: Rok 2018, Przeczytane