Upiorna Rodzinka. O Rety, Ukradli mi Gacie!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
978-83-7384-636-4
Upiorna Rodzinka, rodzinka, gacie,
SoOllie

Czasami zastanawiam się czy my w ogóle jesteśmy zwyczajną rodziną? W zasadzie nasz dom funkcjonuje w miarę normalnie, to znaczy wstajemy rano, jemy śniadanie, idziemy do szkoły, a rodzice do pracy. Tyle tylko, że oni tak naprawdę do żadnej pracy nie idą... I tu zaczyna się cała nasza skomplikowana historia... Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało Wam się, że to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę, a zmienicie zdanie! W tym odcinku: - czy można kogoś wyprowadzić z równowagi, zamieniając jego pokój w łazienkę - dlaczego gra w piłkę z dziewczynami jest niesprawiedliwa - jak noktowizory pomogły w straszeniu pewnej rodziny.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com

SoOllie | 2011-01-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Przezabawna, można przeczytać w jeden wieczór dla poprawienia humoru.

Rosemarie | 2011-12-20
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Kiedyś bardzo lubiłam książki z serii upiorna rodzinka.

Ada | 2015-04-28
Doreah | 2014-09-19