Upiorna rodzinka. Spokojnie, to tylko rycerz bez głowy!

Okładka książki Upiorna rodzinka. Spokojnie, to tylko rycerz bez głowy! Klara Maciejewska
Okładka książki Upiorna rodzinka. Spokojnie, to tylko rycerz bez głowy!
Klara Maciejewska Wydawnictwo: Publicat literatura dziecięca
literatura dziecięca
Publicat
2006-01-01
2006-01-01
Upiorna rodzinka

Nic wielkiego się nie działo i wszystko wyglądało tak sztucznie i normalnie (jak na dom wariatów) tylko nie rozumiem jak jakiś normalny ojciec będzie się tak silił by wygrać z własnym synem. Ten tytuł powinni zmienić na,,Spokojnie to tylko tata bez głowy" ale ogólnie może być.

• Dzieciństwo
  • Wypożyczona z biblioteki
  • Upiorna rodzinka Klary Maciejewskiej
  • Przeczytane/podebrane dzieciom
  • Przeczytane 2011
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Upiorna rodzinka. Spokojnie, to tylko rycerz bez głowy!